Neohodnoceno

So Much To Dew Midnight Mask 50ml

Hydratační maska proti vráskám – pro všechny typy pleti
- z 93% přírodního původu

Skladem (>5 ks)
Kód: SAM14320
1 015 Kč
Kategorie: Produkty dle specifických potřeb
Hmotnost: 0.084 kg

O PRODUKTU

 

CO UMÍ?

So Much To Dew Midnight Mask je jedinečně koncentrovaná* pleťová péče, která téměř dokonale napodobuje původní hydratační vrstvu pleti. Skvělé! Již od první noci tato maska vyplňuje pokožku a dodává jí svěžest.

O 31% více hydratace* za 1 hodinu: okamžité zklidnění, vyplnění pokožky a pevnější a mladší vzhled.  Během prvních nocí je pleť hydratována: 86.5%**, jemnější: 94.6%**, pevnější: 97.3%** po probuzení !

BEZ OBSAHU PARABENŮ

* Korneometrický test, provedený na 17 dobrovolnících. ** Procento uživatelů, kteří produkt testovali. Test spokojenosti byl proveden se 40 dobrovolníky. 

 

JAK MÁM PRODUKT POUŽÍVAT?

Večer na dokonale očištěný obličej a krk. Po otevření tubu otevřete do pozice ON. Aplikujte malé množství produktu na pleť a pomocí štětce aplikujte tenkou vrstvu na celý obličej. Pokud bude zapotřebí, dokončete aplikaci prsty. Opláchněte štětec teplou vodou a odsajte přebytečnou vodu. Tubu uzavřete do pozice OFF a následně opatřete víčkem. Masku nechejte působit po celou noc. Ráno opláchněte. 

 
 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Smart Hydrating Complex dokonale napodobuje hydrolipidovou vrstvu pleti, uzamyká vodu v pleťových buňkách a obnovuje dlouhodobou hydrataci pleti.

Kapsle s kyselinou hyaluronovou hloubkově hydratují, tónují a vyplňují pleť.

Urban Advance Complex,účinné spojení 3 aktivních složek (sérum z bambuckého másla, mintendorphin and probiotické cukry), působí jako antioxidační štít, neutralizující všechny nerovnosti pleti, posiluje přirozenou její obranyschopnosti a okamžitě dodává pleti nový život na buněčné úrovni.  

 

 

 

Zpět do obchodu