O značce

 

 

  

Historie značky

 

Na počátku myšlenky vytvořit značku SAMPAR byl muž: Patrick SOUNIGO. Po šesti letech studia lékařství na Hôpital Cochin se natolik nadchnul touto myšlenkou, že se plně začal věnovat své nové profesi - kosmetologii. V roce 1984 otevřel jedinečné místo, které se stalo jednou z nejznámějších destinací péče o krásu v pařížské luxusní čtvrti Saint-Germain-des-Prés: Samuel Par Institute se stejnojmennou značkou pleťové péče s přírodními aktivními  složkami. Díky svému novému konceptu se značka Samuel Par odlišila od konkurence. Nabízela korektory pleti a programy péče o pleť šité na míru individuálním potřebám klientů. Značka SAMPAR vyvinula a představila světu první noční masku, nazvanou Regenerating Mask již v roce 1988.


V roce 2004, Patrick SOUNIGO začal pracovat na urban značce - moderní a jdoucí s dobou. Proto vytvořil SAMPAR, autentickou značku se výjimečnými recepturami a elegantním designem, založenou na pevných základech značky SAMIEL PAR a pařížském způsobu života. Produkty SAMPAR si svým konceptem a inovačností osvojuje výjimečný slib "dvojího působení" - okamžitě viditelného výsledku a klinicky prokázané dlouhodobé účinnosti. 

 

Zaměřuje se na náročné ženy, hledající inteligentní produkty. SAMPAR proto vynáší péči o pleť na vyšší úroveň účinnosti a obohacuje své receptury o exkluzivní komplex: Urban Advance. Tento silný štít chrání pleť před vlivy životního prostředí. Chrání, revitalizuje a zklidňuje pokožku. Navrací jí rovnováhu a umožňuje aktivním složkám každého produktu působit ještě účinnějí.  

 

Jakmile je stav pleti v rovnováze, je účinnost každé aktivní složky optimalizována, čímž dochází k ještě vyšší účinnosti produktů.

 

V současné době je tato značka známá po celém světě a naleznete ji v mnoha známých parfumeriích a lékárnách.

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu